• Ktoré ženské a mužské diagnózy môžu byť príčinou skrytého zápalu?
  Vyskúšala si aj spolu s partnerom v snahe o bábätko už snáď všetko? Univerzálny návod, žiaľ, neexistuje, ale stále je možné zlepšovať si svoje zdravie – či už na mentálnej, duchovnej, ale aj  telesnej úrovni.  Tušila si, že za mesiacmi a mesiacmi nepríjemnej jednej čiarky na tehotenskom teste môže byť skrytý zápal? Tento tichý zabijak stojí za mnohými zdravotnými problémami, nevynímajúc ani zdravie mužov. 
 • Vieš, čo tvoje bunky potrebujú?
  Aj tebe gynekologička odporučila zaradiť do stravy viac jedál s omega-3 mastnými kyselinami? Lámeš si hlavu nad tým, ako zabezpečiť, že v strave prijmeš ich potrebné množstvo? Ak by si denne zjedla aspoň jednu porciu mastnej ryby zo severných morí (ideálne zbavenú väčšiny ťažkých kovov), bola by si na dobrej ceste. Povedzme si ale úprimne, že pri našom životnom štýle a dostupnosti kvalitných morských rýb je to skôr “science fiction”. Čo s tým?
 • Webinár: Na jednej vlne s PCOS
  Syndróm polycystických vaječníkov sa spája s mnohými príznakmi a symptómami. Hoci neexistuje žiadny liek na PCOS, vykonanie niekoľkých zmien životného štýlu vám môže pomôcť zvládnuť vaše príznaky a pomôcť dlhodobo podporiť vaše zdravie. Na online webinári nám Nikola, zakladateľka holi.foli, prezradí jej osobnú skúsenosť a tipy ako si poradiť s príznakmi a byť s diagnózou PCOS na jednej vlne.
 • Ženská fyzioterapia
  Nájsť naozaj kvalitnú ženskú fyzioterapeutku môže by veľmi náročné. My sme však takú našli! Volá sa Veronika Maková a už mnohým ženám pomohla v ich snahe o otehotnenie. No nie len v nej.
 • PCOS – čo všetko môžem urobiť pre zlepšenie mojich syptómov?
  PCOS je veľmi častá diagnóza, ktorá sa spája s problémami s plodnosťou. Niekedy je ju náročné diagnostikovať, inokedy to ide hneď. Tak či onak, prinášame Ti pár tipov, čo robiť, aby si poznala svoje telo, zlepšila syptómy a to nie len pri tejto diagnóze.