Je aj Tvoja duša naplnená smútkom, hnevom, beznádejou a úzkosťou z neustáleho čakania na to, kedy budeš môcť držať v náručí svoje bábätko? Je Tvoje srdce plné bolesti a hnevu pri každom negatívnom teste či novom cykle?

Aj Teba prepadá zúfalstvo, neistota, strach, úzkosti a obavy o budúcnosť? Trápia Ťa otázky typu “Čo ak nebudem mať nikdy dieťa? Načo som vlastne tu?” Máš pocit, že Tvoj život bez dieťatka nemá zmysel? Tiež si už unavená zo všetkých tých nekončiacich vyšetrení, z neporozumenia okolia a z pocitu, že Ti nikto nerozumie? Cítiš tlak okolia, pretože všetky Tvoje kamarátky už majú deti, no Ty stále nie? Si frustrovaná, že si s nimi nemáš čo povedať? Cítiš sa osamelá a tak, že Ti nikto nerozumie? 

Chceme, aby si vedela, že v tom nie si sama, pretože až jedna z ôsmich žien si prechádza obdobím čakania na dieťatko.

Aj my sme na tejto ceste, ktorá je často plná smútku, neistoty a samoty. Je prirodzené, že sme začali hľadať pomoc a informácie na rôznych weboch, snažili sme sa nájsť niečo, čo by nám pomohlo túto cestu ľahšie zvládať. Zistili sme však, že na Slovensku veľa takejto pomoci nie je k dispozícií. A keď sme sa spoločne o tom rozprávali a zdieľali sme sa, rovnako sme cítili, že to chceme zmeniť. Chceme rozprávať o našej bolesti, chceme sa naučiť pracovať s negatívnymi emóciami a myšlienkami a chceme opäť začať žiť život v plnosti. Zároveň sme vnímali, že naša bolesť má v tom celom nejaký vyšší zmysel a že veľmi túžime, aby sa premenila sa na radosť. Na radosť a nádej pre ženy, ktoré tiež bojujú s problémami s plodnosťou. A tak vznikol náš projekt RADOSTNÁ. Spolu s nami môžeš krok po kroku premeniť všetky tie preplakané dni a noci na niečo krásne, vzácne a neopakovateľné.

Drahá žena, neboj sa, nakoniec to všetko dobre dopadne!