Telo

Webinár: Na jednej vlne s PCOS

7 júna, 2023

Webinár s hostkou Nikola Hanusková, zakladateľkou prvého slovenského webu a eshopu Holi foli, ktorý sa venuje téme polycystických vaječníkov (PCOS). Syndróm polycystických vaječníkov sa spája s mnohými príznakmi a symptómami.

Ak si žena, ktorá má PCOS, dobrou správou je, že nádej existuje. Hoci neexistuje žiadny liek na PCOS, vykonanie niekoľkých zmien životného štýlu Ti môže pomôcť zvládnuť Tvoje príznaky a pomôcť dlhodobo podporiť Tvoje zdravie.

Na online webinári nám Niki prezradí jej osobnú skúsenosť a tipy ako si poradiť s príznakmi a byť s diagnózou PCOS na jednej vlne. Sama si prešla niekoľkoročným hľadaním odpovedí a úspešne pomáha ďalším z nás nájsť holistický celistvý pohľad a prístup k riešeniu tejto diagnózy. Dôležité je, podľa nej, pracovať na všetkých úrovniach a udržiavať rovnováhu duše, mysle a tela.

Webinár sa uskutoční online v nedeľu 25. júna o 19:00.

Vytvárame priestor pre Tvoje otázky a podnety a tešíme sa na Tvoju účasť.

CHCEM SA ZÚČASTNIŤ

💟SÚŤAŽ‼ Počas PCOS webinára sme pre Teba s holi.foli pripravili súťaž – losovanie o vegánske probiotiká Combi Flora značky Effective Nature, ktoré obsahujú 14 rôznych kmeňov probiotických baktérií a prebiotikum z topinamburového prášku.

💟ZĽAVA‼ Rovnako Ťa čaká 20% zľava na nákup na VŠETKO na eshope holi.foli, kde si môžeš zakúpiť aj tieto probiotiká.

Zdroj obrázok: pixabay/ rosaelemil

You Might Also Like