Myseľ

Spoločný víkend Radostných

1 septembra, 2022

Ahoj milá žienka,

touto cestou by sme Ťa chceli pozvať na spoločný víkend pre Radostné, ktorý sa uskutoční v dátume od 30.9. (piatok večer) do 2.10.2022 (nedeľa doobeda) v Hoteli Magnólia v Piešťanoch.

Chceli by sme hlavne stráviť príjemný spoločný čas, navzájom sa spoznať, porozprávať, pozdielať sa, potešiť sa pri prechádzkach v prírode či spoločenských hrách alebo pri plávaní v bazéne 🙂 Taktiež pripravujeme program, vrámci ktorého sa dozvieš niečo o bezchemickej kozmetike a o tom, ako udržiavať naše domácnosti bez zbytočných chemikálií, ktoré tiež ovplyvňujú naše telo, vypočuješ si povzbudivé zamyslenie, ale aj svedectvo o tom, čo ti môže pomôcť zamerať sa na niečo iné než na otehotnenie a tak nakoniec paradoxne dospieť k vytúženému bábätku. 

Nakoľko je stále situácia s koronou všelijaká a hromadné objednanie ubytovania by bolo pre nás veľmi riskantné, za najoptimálnejší spôsob zorganizovania nášho spoločného víkendu považujeme nasledovný koncept – a to individuálne zarezervovanie izby cez Booking.com s bezplatným stornom rezervácie.

Ak Ťa naša ponuka zaujala a rada by si sa pridala k nášmu spoločnému víkendu, napíš nám prosím o Tvojom záujme na info@radostna.sk a následne na to si cez Booking.com zarezervuj 1-lôžkovú izbu s polpenziou (Breakfest & Dinner icluded) v Hoteli Magnolia Piešťany v termíne 30.9. – 2.10.2022 (2 noci) s bezplatným stornom (free cancellation).

Hotel Magnólia, Piešťany – Updated 2022 Prices (booking.com)

Bezplatné storno Ti umožňuje Tvoju rezerváciu kedykoľvek zrušiť, čím budeš chránená pred stratou v prípade choroby alebo inej neočakávanej udalosti. Platba vopred nie je potrebná, platiť by sa malo až na hoteli. Rezervovanie izby odporúčame neodkladať a uskutočniť ju čo najskôr, nakoľko sa izby môžu vypredať a pre Teba by už nemuselo zvýšiť miesto.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom bookovania izby, organizácie víkendu, programu a pod. sa na nás neváhaj kedykoľvek obrátiť, veľmi rady zodpovieme Tvoje otázky alebo Ti pomôžeme s bookovaním.

P.S.: Doprava na víkend je individuálna, pre dievčatá z BA a okolia si však určite môžme dohodnúť auto – dve – tri (podľa finálneho počtu), do ktorých sa zmestí celá BA posádka. Detaily si upresníme cca týždeň pred daným víkendom 🙂

Tešíme sa na Teba!

Tím Radostná

You Might Also Like